مجوّزی برای برهم زدن آرامش مردم؟!!

 

اختصاصی اهوازنوین: خواهش می کنم متن مرا بخوانید؛ اگر بدرد خورد... یا اگر قابل بررسی بود... نمی دانم هرکاری می کنید شمارا بخدا به گوش مسئولین برسانید.

 

اهوازنوین: منزل شما یکی از حساس ترین و در عین حال از جمله مهم ترین مکان ها برای فرمانروایی و ایجاد آرامش و آسایش شخصی محسوب می شود؛ اما متاسفانه زمانی که همسایه های پر سر و صدا، بی اعتنا، آرامش این مکان مقدس را از بین می برند، آن وقت زندگی حتی برای خونسردترین افراد نیز غیر قابل تحمل می شود.

نامه زیر را یکی از همشهریانمان برای سایت اهوازنوین إرسال نموده و از آنجایی که مشکل او کم و بیش در سطح شهر نیز به چشم میخورد، خواسته تا درخواست عاجزانه وی را به گوش مسؤلین مربوطه برسانیم : 

 

باسلام وعرض خسته نباشید. نمی دانم اصلا درست مراجعه کرده ام یا نه؟ فقط می خواستم درد دل کنم.

 بخدا دلم برای نظام می سوزد . خواهش می کنم متن مرا بخوانید؛ اگر بدرد خورد... یا اگر قابل بررسی بود... نمی دانم هرکاری می کنید شمارا بخدا به گوش مسئولین برسانید.

اینجانب.......... از شهر به اصطلاح کلانشهر اهواز مزاحم شده وقت شما را می گیرم. الآن ساعت 3 بعداز نیمه شب است و همسایه روبری خانه ما دارد با بلدوزر خانه خود را تخریب کرده و با کامیون آوار را می برد که به لطف خدا خانه ای بسازد وبا آرامش درآن زندگی کند.

خدایا به چه کسی بگویم که امروز از صبح هیچ خبری نبود و محله در آرامش بود ، حتی صدای کلنگی هم نمی آمد تا ساعت 11ونیم شب که یکدفعه با صدای مهیبی کودک خردسالم از خواب پریده با ترس در آغوش مادرش رفت ....!

 برادر عزیز یا خواهر محترمه ای که این پیام را می خوانید؛ ما کودک خود را با این جمله آرام کردیم : « عزیز بابا ! الآن با آقای پلیس مهربان تماس می گیریم و می آید با آقای بد دعوا می کند! »

 ولی 8 بار با آقای پلیس مهربان 110 و سه بار با آقای پلیس پاسگاه 13 که به پاسگاه نمونه اهواز معروف گردیده تماس گرفتیم و 2 بار هم با آقای 197 . ولی هنوز کودکم سئوال می کند « بابا آقای پلیس مهربان نیامد با آقای بد دعوا کند؟!! »

فقط همین اندازه عرض کنم که در تماس آخرینم که با پاسگاه محل داشتم به من گفتند که « آنها مجوّز دارند از ساعت 11شب تا ساعت 4 صبح مشغول به تخریب باشند»!!!!!

 الله اکبر!!! کمک کنید مردم به کجا پناه ببرند؟! اینجا ایران است. اینجا مملکت امام زمان(عج) است... شما که رسالت رساندن فریاد مردم را دارید بگوئید.

 به هر کس که می دانید و عقل این حقیر قد نمی دهد بگویید!!

بخدا مسئولین فردای قیامت باید پاسخ بدهند. چقدر حق الناس باید برگردن مسئولین باشد که شرمنده عدالت امیرالمومنین(ع) بشوند؟!

/ 1 نظر / 24 بازدید
فهرست وبلاگها

با عرض سلام و وقت بخیر در صورتی که تمایل به ثبت وبلاگ خود در فهرست سایت ها و وبلاگ های ایرانی دارید به آدرس زیر مراجعه فرمائید. www.dir.zefreh.com